BIP - - Biuletyn Informacji Publicznej , e-urząd, ropczyce.bip.gmina.pl
 Jednostki pomocnicze
Sołectwo Okonin
2014-01-28 14:37:38
Sołectwo Okonin - Rada Sołecka: 1. Wiesław Kipa - Sołtys, 2. Jacek Bochenek, 3. Marek Pluta, 4. Jan Kuraś, 5. Marek Adamczyk, 6. Wiesław Plezia, 7. Adam Strzałka, 8. Ryszard Zakrzewski.  ...więcej

Sołectwo Niedźwiada
2014-01-28 14:37:03
Sołectwo Niedźwiada - Rada Sołecka: 1. Piotr Raś - Sołtys, 2. Kazimierz Mądro, 3. Adam Pociask, 4. Stanisław Cabaj, 5. Sylwester Raś, 6. Bartosz Kania, 7. Zbigniew Bereś, 8. Lidia Kośkiewicz.  ...więcej

Sołectwo Mała
2014-01-28 14:36:32
Sołectwo Mała - Rada Sołecka: 1. Grażyna Madeja - Sołtys, 2. Stanisław Strzałka, 3. Arkadiusz Bęben, 4. Stanisław Madeja, 5. Mateusz Chmura, 6. Bogdan Madeja, 7. Józef Kowalski, 8. Zygmunt Pitera.  ...więcej

Sołectwo Łączki Kucharskie
2014-01-28 14:35:44
Sołectwo Łączki Kucharskie - Rada Sołecka: 1. Lesław Reguła - Sołtys, 2. Jan Raś, 3. Tadeusz Zegar, 4. Lidia Nykiel, 5. Małgorzata Zapał, 6. Ryszard Jezior, 7. Elżbieta Pawłowska, 8. Barbara Cieśla.  ...więcej

Sołectwo Lubzina
2014-01-28 14:35:20
Sołectwo Lubzina - Rada Sołecka: 1. Mieczysław Cabaj - Sołtys, 2. Ludwik Para, 3. Stanisław Golonka, 4. Wiesław Wójcik, 5. Augustyn Olech, 6. Mirosław Harchut, 7. Wiesław Niwa, 8. Zdzisława Kuraś.  ...więcej

Sołectwo Gnojnica Wola
2014-01-28 14:34:56
Sołectwo Gnojnica Wola - Rada Sołecka: 1. Marek Fic - Sołtys, 2. Zenon Drozd, 3. Ryszard Fic, 4. Michał Guzik, 5. Józef Malski, 6. Halina Ożóg, 7. Andrzej Oleś, 8. Stanisław Zegar.  ...więcej

Sołectwo Gnojnica Dolna
2014-01-28 14:34:10
Sołectwo Gnojnica Dolna - Rada Sołecka: 1. Piotr Bochenek - Sołtys, 2. Zenon Kołbuc, 3. Bogdan Szot, 4. Zenon Charchut, 5. Tomasz Madura, 6. Wojciech Mastej, 7. Janusz Niewiadomski, 8. Wiesław Zawiślak.  ...więcej

Sołectwo Brzezówka
2014-01-28 14:33:40
Sołectwo Brzezówka - Rada Sołecka: 1. Stanisław Ostafin - Sołtys, 2. Sylwester Borowicz, 3. Jan Depowski, 4. Wioletta Ironside, 5. Zbigniew Ryba, 6. Andrzej Powrózek, 7. Stanisław Kisiel, 8. Anna Darłak.  ...więcej

Osiedle Witkowice
2014-01-28 14:32:37
Osiedle Witkowice - Zarząd Osiedla: 1. Maria Golenia - Przewodniczący Zarządu Osiedla, 2. Beata Magdoń, 3. Jan Drozd, 4. Józef Drozd, 5. Wojciech Jarząb, 6. Jolanta Grabiec, 7. Kamil Jasek, 8. Jerzy Stępień.  ...więcej

Osiedle Św. Barbary
2014-01-28 14:32:10
Osiedle Św. Barbary - Zarząd Osiedla: 1. Wiesław Strączek - Przewodniczący Zarządu Osiedla, 2. Mariusz Bernat, 3. Wioletta Czemarnik, 4. Jan Kukla, 5. Ryszard Mastej, 6. Henryk Niedźwiedź, 7. Andrzej Ochab, 8. Emil Popielarz.  ...więcej

Osiedle Śródmieście
2014-01-28 14:31:47
Osiedle Śródmieście - Zarząd Osiedla: 1. Tadeusz Miąso - Przewodniczący Zarządu Osiedla, 2. Wojciech Drzymała, 3. Bogdan Kosydar, 4. Władysław Kozub, 5. Kazimierz Kozubowski, 6. Tadeusz Sowa, 7. Zdzisława Szczepkowicz, 8. Stanisław   ...więcej

Osiedle Północ
2014-01-28 14:31:24
Osiedle Północ - Zarząd Osiedla: 1. Imelda Sobańska - Przewodnicząca Zarządu Osiedla, 2. Wiesław Baran, 3. Tadeusz Kośmider, 4. Dorota Kotyńska, 5. Kazimierz Świętoń, 6. Krystyna Wieczorek, 7. Grzegorz Wojtas, 8. Florian Żucze  ...więcej

Osiedle Pietrzejowa
2014-01-28 14:31:01
Osiedle Pietrzejowa - Zarząd Osiedla: 1. Kazimierz Niedźwiedź - Przewodniczący Zarządu Osiedla. 2. Jerzy Kosydar, 3. Kazimierz Borowiec, 4. Józef Krajewski, 5. Edward Czochara, 6. Władysław Sitko, 7. Dominik Drozd, 8. Anna Borowiec.  ...więcej

Osiedle Granice
2014-01-28 14:30:17
Osiedle Granice - Zarząd Osiedla: 1. Wojciech Niwa - Przewodniczący Zarządu Osiedla 2. Piotr Pluta, 3. Adam Darłak, 4. Mariusz Róg, 5. Stanisław Kosydar, 6. Justyna Ligęska, 7. Andrzej Niwa, 8. Piotr Raś.  ...więcej

Osiedle Czekaj
2014-01-28 14:29:39
Osiedle Czekaj - Zarząd Osiedla: 1. Mieczysław Róg - Przewodniczący Zarządu Osiedla, 2. Jan Majka, 3. Jan Gibek, 4. Paweł Bujny, 5. Andrzej Kosydar, 6. Bartłomiej Pięta, 7. Mieczysław Caryk, 8. Roman Białas.  ...więcej

Osiedle Chechły
2014-01-28 14:29:20
Osiedle Chechły - Zarząd Osiedla: 1. Elżbieta Rachwał - Przewodnicząca Zarządu Osiedla, 2. Kazimierz Łabaj, 3. Ireneusz Wójciak, 4. Wioletta Rudka, 5. Jerzy Depowski, 6. Małgorzata Kmieć, 7. Edyta Florek, 8. Andrzej Mosior.  ...więcej

Osiedle Brzyzna
2014-01-28 14:28:58
Osiedle Brzyzna - Zarząd Osiedla: 1. Tomasz Pociask - Przewodniczący Zarządu Osiedla. 2. Adela Pociask, 3. Jan Gorczyca, 4. Czesława Walczyk, 5. Wiesław Grabowy, 6. Tomasz Łach, 7. Aleksander Zięba, 8. Jolanta Potwora.  ...więcej

Pokazano 1 - 17 z 17

 
Dodatkowe Informacje:
.
Adres:

ul.

Burmistrz
Kontakt:
Tel:
Fax:
e-mail: